مجله مرور
سرمایه گذاری و ویزا
یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا، کشور کانادا می باشد. تمامی استانهای کانادا، ایالت های خود مختار مستقل ازدولت مرکزی هستند، اما همگیبا یک قانون واحد اداره می شوند. مهاجرت به کانادا واخذ اقامت دایم کانادا، همیشه مورد علاقه ایرانیان مایل به مهاجرت می باشد. کشور کانادا از نظر صنعتی وسرمایه داری، کشوری غنی محسوب می شود. وسعت زیاد کانادا، بهنسبت جمعیت ساکن درآن، شرایط کاریابی برای مهاجرین وامکان سرمایه گذاری برای مهاجرین را فراهم نموده است. نزدیکی کانادا به ایالات متحده آمریکا، باعث رشد روز افزون موج مهاجرت به کانادا شده است. دستور اجرایی اخیر دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا، مبنی بر توقف صدور ویزا، برای ایرانیان و5 کشور دیگر دنیا، هرچند با تصمیم قضات ودادستان های ایالتی، تقریبا بی اثر شده است، اما تا زمانی که نگرانی ها، از برطرف شدن وبلااثر بودن دستور اجرایی دونالد ترامپ به وزارت امور خارجه واداره مهاجرتآمریکا، برطرف نشود، موج مهاجرت به کانادا، برای افرادی که خواهان مهاجرت به کشور آمریکا هستند، ادامه خواهد یافت. باتوجه به اینکه کشور کانادا، مستعمره انگلستان می باشد، از کشورهای بسیار قدرتمند، محسوب می شود. اطلاعات شما از راههای مهاجرت به کانادا، درچه سطحی است؟ آیا مهاجرت به کانادا، باسرمایه اندک، امکان پذیر است؟ چه مقدار سرمایه، جهت مهاجرت کلیه اعضاء خانواده به کانادا، لازم است؟ فرزندان تاچه سنی، در پرونده والدین، جهت مهاجرت به کانادا، قرار می گیرند؟ درصورتی که یکی از افراد خانواده، پس از ورود به کانادا، موفق به اخذ اقامت دایم یا پاسپورت نشود، تکلیف مابقی اعضاء خانواده چیست؟ آیا از قوانین سرمایه گذاری در کانادا، اطلاعاتی دارید؟ سرمایه گذاری در کبک کانادا، به چه صورت است؟ تکلیف مبالغپرداختی بابت سرمایه گذاری به دولت کانادا، چیست؟ زمان استرداد سرمایه سپرده شده به دولت کانادا، چه وقت است؟ آیا برای اقدام جهت سرمایه گذاری کانادا ومهاجرت به کانادا، نیاز به وکیل مهاجرتی دارید؟ سوالات حقوق مهاجرت، وسوالات درباره راههای مهاجرت به کانادا، سرمایه گذاری درکانادا واخذ اقامت دایم کانادا، طریق اخذ پاسپورت کانادا، خرید ملک درکانادا، وتمامی سوالات مربوط به مهاجرت به کانادا، درحیطه مسایل تخصصی حقوق بین الملل خصوصی قرار میگیرد. 

 

سرمایه گذاری در کانادا


 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا، یکی از آسانترین راههای مهاجرت به کانادا، محسوب می شود وطرفداران بسیار زیادی دارد. روش سرمایه گذاری در کانادا، فعلا فقط از طریق سرمایه گذاری هشتصد هزار دلاری در استانکبک، امکان پذیر است وسایر ایالت های کانادا، این برنامه را درسال 2017 دردستور کارخود ندارند. متقاضی وهمراهان وی جهت اخذ اقامت دایم کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک، لازم است شرایطی داشته باشند که به آنها می پردازیم.

 

شرایط سرمایه گذاری در استان کبک

 

داشتن تمکن مالی به مبلغ یک میلیون وششصد هزار دلار کانادا که بااحتساب قیمت روز دلار در زمان ویرایش این مقاله مبلغی بالغ برچهارونیم میلیارد تومان می باشد که شامل اموال منقول وغیر منقول فرد متقاضی وهمسر وی می باشد. (ارزیابی اموال غیر منقول، توسط کارشناس رسمی دادگستری، پس از عقد قرارداد مهاجرتی با وکیل مهاجرت، انجام خواهد شد.)

 

 • سن فرزندان متقاضی، درزمان تشکیل پرونده، بیش از بیست وسه سال نباشد (بیست ودوسال تمام وکمتر ازآن).
 • گواهی عدم سوءپیشینه موثر کیفری همه افراد بالای 12 سال خانواده
 • گواهی سلامتی جسمی.
 • عقد قراردادرسمی باوکیل مهاجرتی کانادا.


 

مزایای اخذ اقامت دایم از طریق سرمایه گذاری در کانادا

 

 1. عدم نیاز به مدرک زبان.
 2. عدم نیاز به سابقه مدیریت وتحصیلات عالی.
 3. اعطاء اقامت دایم کانادا، ازابتدا
 4. عدم نیاز به انتقال سرمایه قبل از اخذ اقامت دایم کانادا.
 5. صدور کارت اقامت همه اعضاء خانواده به صورت همزمان.
 6. عدم نیاز به اقامت درشهر یا ایالت معین. (ورود متقاضی وهمراهان از طریق استان کبک می باشد وبه محض ورود اولیه، در هرکدام ازشهرهای کانادا امکان اقامت دارند.)
 7. برخورداری ازحقوق شهروندی کانادا، به استثناء حق رای وانتخاب شدن به عنوان رییس جمهور، نمایند مجلس و…

 

سرمایه گذاری هشتصدهزار دلاری کانادا


 

پس از ارزیابی اولیه اموال، وعقد قراردادبا وکیل رسمی مهاجرتی کانادا،وپذیرش پرونده متقاضی، جهت سرمایه گذاری در کانادا، مبلغ 800هزار دلار کانادا، توسط متقاضی برای خود وخانواده اش، به حساب دولت کانادا، سپرده شدهکه این مبلغ بعد از5 سال به شما مسترد خواهد شد. تعدادافراد خانواده در میزان مبلغ فوق، تاثیری ندارد.

 

خرید ملک در کانادا

به محض دریافت اقامت دایم کانادا درروش سرمایه گذاری، متقاضی، امکان بهره مندی از تمامی حقوق شهروندی کانادا را دارد ومی تواند از طریق اخذ واماز بانکهای کانادا، نسبت به خرید ملک ویا اتومبیل وراه اندازی کسب وکار وتجارت در کانادا، اقدام نماید. برخورداری از حق تحصیل وحق بیمه سلامت کاملدرکانادا، نیز از سایر مزایای روش سرمایه گذاری در کانادا، می باشد.

 

اخذ اقامت دایم کانادا با سرمایه گذاری220 هزار دلاری


 

این روش که توسط وکلای مهاجرتی غیر مجاز، توصیه می شود، همان روش اخذ اقامت دایم کانادا، از طریق سرمایه گذاری 800هزار دلاری در استان کبک می باشد. در حالتی که شما تمایلی به پرداخت 800هزار دلار به دولت کانادا وبلوکه شدن وجه پرداختی به مدت پنج سال راندارید، می توانید بااستقراض از یکی از بانکهای کانادا، مبلغ دویست وبیست هزار دلار کانادا، به صورت غیر قابل بازگشت، به بانک مربوطه پرداخت نمایید وبانک مربوطه از طرف شما هشتصدهزار دلار رابه دولت پرداخت می نماید. دراین حالت، مبلغ پرداختی به شما مسترد نخواهد شد.

 

فرآیند انجام سرمایه گذاری در کانادا ومدت زمان انجام کار

 • عقد قرارداد رسمی با وکیل رسمی مهاجرت کانادا ویا یکی از موسسات حقوقی معتبر در ایران
 • پرداخت مبلغ15 هزار به دولت کانادا، غیر قابل بازگشت، جهت ثبت نام اولیه واختصاص کد رهگیری از اداره مهاجرت.
 • پرداخت مبلغ سرمایه گذاری، پس از مصاحبه اولیه وپذیرفته شدن پرونده متقاضی.
 • صدور دعوتنامه اقامت دایم متقاضی وهمراهان.
 • ورود به کانادا از طریق استان کبک، ثبت پرونده واقامت درکانادا

https://www.immigrationdoor.com/i-6641/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7

چهارشنبه سیم 6 1401
(0) نظر
برچسب ها :
فصل کاشت زعفران کی هست؟

زمان کاشت زعفران در شهر من کی هست؟ چه زمانی می تونم زعفران رو توی شهر خودم بکارم؟

اگر زمان کاشت زعفران توی خونت و گلدان و باغچه خونت می خوای جواب من بهت یه چیزه ، اگر فصل کاشت زعفران در زمین کشاورزی می خوای جواب من یه چیز دیگه است اگر زمان کاشت زعفران توی گلخونه می خوای باز جواب من متفاوت هست.

 

این حرف هایی که می خوام بهت بزنم رو باور کن هیچ جای اینترنت نمی تونی پیدا کنی اغلب پراکنده صحبت شده ولی هیچ کس اینجوری که من قراره بهت جواب بدم زمان کاشت زعفران رو بهت نمیگه.

لطفا لطفا لطفا تمرکزت رو بزار این مقاله رو با دقت بخون، نه دو سه بار بخون. چون توش تکنیک ها و لم هایی گفتم که خدایی هیچ کسی بهتون در فضای اینترنت نمیگه.

اگر تا آخر مقاله رو بخونی برات 2 هدیه ویژه دارم، که ارزش اون هدایا رو واقعا نمیشه گفت به شدت با ارزشه.

اول بزار خودم رو بهت معرفی کنم که ببینی آیا منی که این نکات رو می خوام بهت بگم خودم کی هستم؟ که  دارم همچین آموزشی رو در اختیارت می زارم.

نکات طلایی زمان کاشت زعفران از زبان فاطمه درویشی

من فاطمه درویشی ام، مدیر سایت زعفروش و بچه روستای ایور خراسان رضوی و جد و آبادم کشاورز بودن، درآمد اصلی مردم روستای من هم دقیقا از کاشت زعفران هست؛ از زمانی که زعفروش رو راه انداختم، به طور جدی مطالعه در حوزه زعفران رو شروع کردم و از طرفی با کشاورز های نمونه روستا و شهرستان هم همگی صحبت کردم که ببینم دلیل موفقیت اون ها چی بوده؟ چی شده که اونها تونستن زعفران بیشتری نسبت به بقیه کشاورز ها بردارن؟

معرفی یک قانون کلی فصل کاشت زعفران

از اون جایی که کاشت گیاه زعفران از طریق کاشت بذر زعفران یا همون پیاز زعفران  توی خاک اتفاقا می یفته، زمانی که این پیاز زعفران توی خواب هست میشه زعفران رو کاشت یعنی دقیقا از آخر خرداد تا نیمه شهریور برای مناطق سردسیر و از نیمه خرداد تا نیمه مهر ماه برای مناطق گرمسیر.

یعنی به طور کلی تابستان زمان خرید پیاز زعفران و کاشت زعفران هست. چون که پیاز زعفران توی خواب هست و میشه برداشت کرد از زمین های کشاورزی.

حالا بریم سراغ ریزه کاری هاش

زمان کاشت زعفران برای گلدان و باغچه و سبد میوه کی هست؟

 

دقیقا شما می تونید از آخر خرداد پیاز زعفران رو تهیه کنید و اون رو بکارید.

از من می شنوید پیاز زعفران رو تا قبل از نیمه مرداد ماه نهایت هفته سوم مرداد ماه دیگه بگیرید. چرا ؟ چون پیاز زعفران در خواب حقیقی اش هست ، و از هفته سوم مرداد دیگه پیاز های زعفران در خواب هستن ولی دارن کم کم فعالیت زنده شدن شون اتفاق می یفته.

برای کاشت زعفران در منزل ، شما هر زمانی در این بازه آخر خرداد تا نیمه شهریور (مناطق سردسیر) نیمه مهرماه (مناطق گرمسیر)  بود می تونید زعفران رو بکارید.

اگر اصلا بلد نیستید که چجوری میشه زعفران رو توی منزل بکارید، و یا تا حالا هیچ تجربه ای در این زمینه نداشتی هیچ نگران نباش، طرز کاشت زعفران در خانه رو به صورت ویدیویی گرفتیم و آموزش صفر تا صدش یعنی از کود ها از نحوه نگه داری از صفر تا صدش همه رو توش گفتیم و من بهت رایگان می خوام این آموزش کاشت زعفران در منزل زعفروش رو بدم. کافیه روی  آموزش ویدیویی  رایگان کاشت زعفران در منزل زعفروش کلیک کنید.

راستی درصورتی که قصد کاشت زعفران در منزل رو دارید ، و در شهری هستید که درسترسی به پیاز زعفران ندارید، می تونید آنلاین پیاز زعفران یا همون بذر زعفران رو با 33 درصد تخفیف و ارسال رایگان بخرید.

برای خرید پیاز زعفران کافیه https://zaforosh.ir/buy-saffron-bulbs/ کلیک کنید.

زمان کاشت زعفران در زمین کشاورزی چه موقع هست؟

این نکته ظریف داره، وقتی هوا به شدت داغ هست پیاز زعفران رو توی زمین نکارید.

اگر قصد کاشت زعفران رو تا قبل از شهریور ماه دارید زمین تون باید خشک خشک باشه، یعنی بهش آب نداده باشید.

اگر می خواید توی شهریور ماه بکارید به اصطلاح ما کشاورز های خراسانی باید بساری بکارید یعنی اینکه زمین رو از قبل اب می دید و بعد زمین که رطوبت داشت حالا شروع به کاشت پیاز های زعفران داخل زمین می کنید.

حالا می خوام یک تجربه فوق العاده مهم بهتون بگم که دقیقا 4 سال پیش توی زمین پدر خودم اتفاق افتاده،

یکی از زمین هایی که قصد داشتیم توش زعفران بکاریم، 4 سال قبل ما آبمون نرسید کل زمین رو آبیاری کنیم چون قصد کاشت زعفران در شهریور رو داشتیم و باید بساری کشت می کردیم تقریبا 2 سوم زمین رو آب رسید و یک سوم دیگه زمین بدون آب باقی موند.

و ما شروع کردیم توی شهریور پیاز زعفران رو کاشتن، می دونید چه اتفاقی افتاد؟

گلدهی قسمتی که ما بهش اصلا آب نداده بودیم نسبت به قسمتی که آ بهش رسیده بود به شدت کم تر بود.

و برای همین بهتون میگم اگر توی شهریور و حتی آخر های مرداد کاشتید زمین رو از قبل اب بدید.

اگر توی خرداد و تیر و مرداد کاشتید زمین رو خشک خشک بکاردی چرا که پیاز زعفران خواب هست و اگر زمین نم دار باشه پیاز زعفران زودتر بیدار میشه از خواب و فعالیت اش زودتر اغاز میشه و گلدهی شما کمتر خواهد بود.

فصل کاشت زعفران گلخونه ای

من هیچ وقت زعفران گلخونه ای نکاشتم، ولی چون بهت اول مقاله گفتم بهترین مقاله رو در این زمینه دارم در فضای اینترنت می نویسم از دکتر ناصر سادات گه دکترای کشاورزی دارند و مدیر بزرگ ترین توتستان ایران هستند و 2000 متر زعفران گلخونه ای کاشتن بنده تجربیات ایشون رو می خوام به عنوان هدیه در اختیار شما بزارم.

از طرف خودم و زعفروش ام بهت یک ساعت ویس دکتر ناصر سادات که به آموزش صفر تا صد کاشت زعفران گلخانه ای پرداختن  و یک ساعت لایو مشترک بنده با ایشون رو بهتون هدیه می دم.

برای دریافت اش کافیه روی کلمه  آموزش رایگان کاشت زعفران گلخانه ای زعفروش کلیک کنی. و به صورت کاملا رایگان اون آموزش رو ببینی.

 

سخن آخر من با شما

ببین این مقاله رو من با جون و دلم نوشتم؛ و اگر چیزی بلد باشم رو توی پیج اینستاگرام زعفروش و توی مقالات سایت زعفروش به رایگان به همه میگم. اگه دوست داری زعفران کشت کنی یا علاقه داری به حوزه زعفران روی کمک من و زعفروش ام می تونی حساب کنی.

اگر واقعا این مقاله برات مفید واقع شده بود لطفا اون رو برای 3 نفر از دوستان و اطرافیانتون که علاقه به گل  و گیاه و کشاورزی دارند بفرست.

 

جمعه یازدهم 4 1400
(0) نظر
برچسب ها :
نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

شرکت سام سرویس که ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ ر ایران است. طیف متنوعی از محصولات را زیر پوشش گارانتی خود دارد. این محصولات در دسته های صوتی تصویری، موبایل و تبلت، لوازم خانگی و تجهیزات کامپیوتری هستند.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با محصولاتی که از خدمات پس از فروش شرکت سام سرویس بهره مند هستند را معرفی کنیم تا در انتخاب برند و خدمات پس از فروش مطمئن به شما کمک کرده باشیم.

محصولات صوتی و تصویری

Ø    انواع تلویزیون

Ø    سیستم سینمای خانگی

Ø    دی وی دی پلیر

Ø    ساند بار

Ø    اسپیکر360

لوازم خانگی

Ø    ساید بای ساید

Ø    یخچال فریزر

Ø    ماشین لباسشویی

Ø    ماشین ظرفشویی

Ø    مایکروفر

Ø    جارو برقی

Ø    لوازم آشپر خانه ی تو کار

Ø    کولر گازی

Ø    تصفیه ی هوا

Ø    سیستم های تهویه ی مطبوع

موبایل و تبلت

Ø    موبایل

Ø    تبلت

تجهیزات کامپیوتر

Ø    نمایشگر هوشمند حرفه ای

Ø    پرینتر

Ø    تونر

Ø    مانیتور

محصولات سامسونگ که با گارانتی معتبر سام سرویس ارائه می شوند امروزه کاملا شناخته شده هستند و کیفیت این محصولات بر همگان ثابت شده است. اما شرکت سامسونگ برای خرابی های احتمالی دستگاه های خود نیز از پیش چاره اندیشی کرده و با ارائه ی خدمات پس از فروش شرکت معتبر سام سرویس، خیال مشتریان خود را از حوادث احتمالی نیز راحت ساخته است. تمام محصولات این شرکت تحت انواع مختلف گارانتی های شرکت سام سرویس به بازار ارائه می شود.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اهواز، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرمان، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان، نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، نمایندگی تعمیرات سامسونگ در سیرجان و صدها نمایندگی دیگر سام سرویس در سراسر ایران، خدمت رسانی به مشتریان عزیز سامسونگ را تسهیل می کند و شرکت سام سرویس در پی این است که با ارتقای سطح کیفی نمایندگی های مجاز و همچنین افزودن به تعداد آن ها در سراسر ایران، موجبات خوشنودی مشتریان خود را بیش از پیش فراهم سازد

بیشتر بخوانید:

https://dmfx.ir/mag/2616

چهارشنبه نهم 4 1400
(0) نظر
برچسب ها :
آمریکا: به پیشرفت مذاکرات وین تمایل داریم

جنیفر هنسلر (Jennifer Hansler) خبرنگار سی ان ان دقایقی پیش به نقل از سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا توییت کرد: سیاست ما در قبال ایران برای پیشبرد منافع آمریکا و فارغ از آنکه قدرت در دست چه کسی است، طراحی شده است. ما تمایل داریم که پیشرفت معناداری را که در جریان آخرین دور مذاکرات وین به دست آمده تداوم بخشیم.

وی با اشاره به پیروزی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد، مدعی شد که ایرانیان از حق انتخاب رهبرانشان در یک فرآیند انتخاباتی آزاد و منصفانه «محروم شدند.»

پیشتر اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده بود که نشست کمیسیون مشترک برجام امروز (یکشنبه ) به صورت حضوری در وین از سر گرفته می شود و شرکت کنندگان قرار است به رایزنی‌ها درباره اجرای کامل و موثر این توافق ادامه دهند.

در این بیانیه که نسخه‌ای از آن در تارنمای سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا منتشر شد، آمده است، این نشست در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارتحانه‌های امورخارجه‌ ایران و گروه چهار به علاوه یک، برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان قرار است به رایزنی‌ها پیرامون بازگشت محتمل آمریکا به برجام و اطمینان از اجرای کامل و موثر این توافق ادامه دهند.

از سوی دیگر، سید ابراهیم رئیسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در انتخاباتی که دیروز (جمعه) در سراسر کشور برگزار شد موفق به کسب بیش از ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار رأی (۶۲ درصد آرا) شد و به عنوان هشتمین رئیس‌جمهوری ایران از سوی مردم انتخاب شد.

يکشنبه سیم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
نمایندگی تعمیرات شیائومی

شیائومی نسبت به سایر برندهای موبایل کمی جدیدتر است. در واقع قدمت فعالیت این شرکت در حد شرکت اپل یا سامسونگ نیست. همان­طور که مطلع هستید، افرادی که از موبایل­های اپل استفاده می­کنند برای تعمیر آن به سراغ اپل سنتر می­روند. چرا که به این مراکز اطمینان دارند و می­دانند تمامی پروسه تعمیرات توسط یک نمایندگی معتبر با نیروهای متخصص صورت می­گیرد. نمایندگی تعمیرات شیائومی هم جایی است که شما به آن مراجعه خواهید کرد.

صرفه جویی در هزینه

قیمتی که توسط این مراکز اعلام می­شود کاملا متعارف و مقرون به صرفه است. دلیل اصلی هم حذف واسطه­ها برای خرید قطعات مورد نیاز است. یک فروشگاه محلی برای خرید قطعات مورد نیاز خود، مجبور به مراجعه کردن به همین مراکز است. در نتیجه برای سود بیشتر هزینه تعمیرات موبایل شما را افزایش می­دهد.

اطمینان از اورجینال بودن قطعات

هیچ وقت پس از این که موبایل تعمیر شده را تحویتان می­دهند، سعی نمی­کنید آن را باز کنید و به بررسی قطعات تعویضی بپردازید. اصلا چنین کاری از عهده شما برنمیاید و هرگز متوجه نخواهید شد که کدام قطعه اصل است و کدام یک نیست. با مراجعه به نمایندگی تعمیرات شیائومی، می­توانید در این باره اطمینان خاطر داشته باشد.

عیب یابی تخصصی

وقتی که موبایل شما ضربه می­خورد و دچار مشکل می­شود، تنها چیزی که از دید شما قابل  تشخیص است سلامت اجزای بیرونی آن است. برخی اوقات مشکلات چیزی فراتر از این موارد است و گاهی هم این­طور نیست. افراد سودجو از عدم آگاهی شما سو استفاده خواهند کرد و افراد نا بلد آن­طور که باید موبایل شما تعمیر نخواهند کرد.

انجام تعمیرات توسط نیروی متخصص

با مراجعه به نمایندگی تعمیرات شیائومی می­توانید اطمینان داشته باشید که موبایل شما یک بار برای همیشه تعمیر خواهد شد. اگر از آن به درستی مراقبت کنید دیگر نیازی به مراجعه کردن به مراکز تعمیرات موبایل نخواهید داشت.

تعمیرات بدون کمترین آسیب به سایر اجزا

برخی اوقات نیروی­های تعمیرات موبایل کاملا سهل انگارانه کار خود را انجام می­دهند و موبایل شما آسیب بیشتری می­بیند. این آسیب می­تواند ظاهری و قابل تشخیص باشد و یا داخلی باشد و مجبور به تعویض قطعات بیشتری بشوید. با مراجعه به نمایندگی تعمیرات شیائومی چنین مشکلی نخواهید داشت.

گارانتی تعمیرات و قطعات تعویضی

تمامی قطعات تعویضی گارانتی خواهد شد و برای مدت طولانی نیازی به تعمیر مجدد موبایل خود نخواهید داشت. این یک مزیت فوق­العاده است که تنها در نمایندگی­های معتبر تعمیرات موبایل شیائومی ارائه می­شود.

سرعت در پیگیری روند کار

وقتی که موبایل نیاز به تعمیر دارد یک روز بیشتر هم برایمان یک روز است. بدقولی مراکز محلی شما را به سمتی می­برد که با مرکزی متعهد و معتبر همکاری داشته باشید. مطمئنا با مراجعه به یک مرکز تعمیرات حرفه­ای در کمترین زمان ممکن موبایل خود را تحویل می­گیرید.

حفظ حریم شخصی مشتری

تمامی اطلاعات شما در نمایندگی تعمیرات شیائومی محفوظ خواهد بود. در مراکز محلی برای تعمیر هر یک از قطعات به یک نیروی مجزا متوصل خواهند شد. این یعنی موبایل شما دست افراد بسیاری خواهد بود!

عدم برون سپاری و پیگیری صفرتاصد

تمامی مراحل تعمیرات موبایل شما به صورت کاملا تخصصی در یک مرکز مطمئن صورت می­گیرد. می­توانید در رابطه با این موضوع اطمینان خاطر داشته باشید.

يکشنبه سیم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
افراد چگونه به تاب‌آوری می‌رسند؟

نصیره مقدم فر دکتری تخصصی روانشناسی، گفت: یکی از موضوعات مهم در روانشناسی سلامت و بهداشت روانی، تاب آوری است.

وی افزود: تاب آوری، ظرفیت مثبت برای کنار آمدن با استرس و سختی است. افرادی که تاب آوری بالایی دارند، در برابر آسیب‌ها و استرس‌های اجتناب ناپذیر، مقاومت بیشتری دارند و به طور انعطاف پذیری خود را با آن انطباق می‌دهند.

مقدم فر ادامه داد: هنگامی که افراد در بستر استرس‌های زندگی قرار می‌گیرند سعی می‌کنند از طرق مختلفی هیجانات خود را تنظیم کنند. ازآنجایی که وقایع استرس زا، ذاتاً بسیار هیجانی است، توانایی افراد در تنظیم هیجانات شأن می‌تواند عامل بسیار مهمی در تعیین تاب آوری آنها باشد.

وی سپس به برخی از راهکارهای ارتقا تاب آوری در شرایط بحرانی اشاره کرد و افزود: ندیدن بحران‌ها به صورت موقعیت‌های برطرف نشدنی در فراز و نشیب‌های زندگی غیرقابل اجتناب هستند لذا، تفسیر ما از این موقعیت‌ها و پاسخی که به آنها داده می‌شود مهم است. اگر موقعیت‌های نامطلوب زندگی را به صورت مسائلی حل نشدنی ببینیم، گام‌های مثبتی که قادریم برداریم، محدود یا بازداری می‌شود

این دکترای تخصصی روانشناسی به مقوله پذیرش اینکه تغییر در زندگی غیرقابل اجتناب است، اشاره کرد و گفت: پذیرش موقعیت‌هایی که فرد نمی‌تواند تغییر دهد و تمرکز بر شرایطی که می‌تواند تغییر یابد گام مهمی در جهت تاب آوری شخصی فرد است.

وی ادامه داد: داشتن هدف در زندگی شاخص مهمی در تاب آوری است. فردی که اهدافی را تعیین می‌کند برای تحقق بخشیدن به آنها کار خواهد کرد. تلاش برای این منظور و خود دستاوردها منبعی برای خشنودی و رضایت فرد خواهد بود.

مقدم فر تاکید کرد: برخی افراد ممکن است منفعل باقی بمانند هنگامی که با مسئله‌ای مواجهه می‌شوند و منتظر می‌مانند که تا مسائل خودشان حل شوند این نوع برخورد با مسائل شاخصی از عدم تاب آوری است.

وی در نهایت به مدیریت استرس اشاره کرد و گفت: مدیریت استرس راهی مؤثر برای افزایش تاب آوری کلی است. رفتارهایی که به سلامت ما کمک می‌کند، مانند خواب کافی و ورزش و همچنین اقدامات خاصی که می‌توانید در لحظه‌های استرس انجام داد. مانند، تمرینات تنفسی دیافراگم، نوشتن، حل مسئله، ریلکسیشن و…، که با انجام بعضی تمرین‌ها، این مهارت‌ها را می‌توان فرا گرفت و بر آنها تسلط یافت.

مقدم فر د در پایان افزود: اگر چه برخی از افراد به طور طبیعی از این توانایی برخوردارند، با این حال این رفتارها فقط صفات ذاتی نیستند و می‌توانید تاب آوری را هم در خود و هم در فرزندانتان به وجود بیاورید.

دوشنبه هفدهم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
دانلود آهنگ های گروه بانی ام
She was the meanest cat
In old chicago town
She was the meanest cat
She really moved them down
She had no heart at all
No no no heart at all
وی شرورترین زن در سراسر شیکاگو بود
اون خیلی شرور بود
اونا رو سر جاشون می شوند
اصلا قلبی نداشت
نه اصلا قلب نداشت
She was the meanest cat
Oh she was realy tough
She left her husband flat
He wasn't tough enough
She took her boys along
Cause they were mean and strong
خیلی شرور بود و
خیلی هم سفت و محکم
خونه همسرش رو ترک کرد
چون به نظرش به اندازه ی کافی آدم سفت و محکمی نبود
ولی پسراشو با خودش برد
چون همشون بدجنس و قوی بودن
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - she taught her four sons
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - to handle their guns
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - she never could cry
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - but she knew how to die
ما ما ما ما ! ما بیکر …به چهار تا پسرش یاد داد
ما ما ما ما ! ما بیکر تا از اسلحه استفاده کنن
ما ما ما ما ! ما بیکر هیچوقت گریه نمی کرد
ما ما ما ما ! مابیکر خوب می دونست چجور بمیره
They left a trail of crime
Across the U.S.A
And when one boy was killed
She realy made them pay
She had no heart at all
No no no heart at all
آنها جرم و جنایت را ترک کردند
در سراسر usa
و وقتی یکی از پسراش کشته شد
کاری کرد که تاوانشو بدن
اصلا قلبی نداشت
نه اصلا قلب نداشت
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - she taught her four sons
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - to handle their guns
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - she never could cry
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - but she knew how to die
ما ما ما ما ! ما بیکر …به چهار تا پسرش یاد داد
ما ما ما ما ! ما بیکر تا از اسلحه استفاده کنن
ما ما ما ما ! ما بیکر هیچوقت گریه نمی کرد
ما ما ما ما ! مابیکر خوب می دونست چجور بمیره
She met a man she liked
She thought she'd stay with him
One day he formed with them
They did away with him
She didn't care at all
Just didn't care at all
بعد از یه مردی خوشش اومد
و فکر کرد می تونه باهاش بمونه
ولی وقتی اون مرد اونا رو لو داد
حسابشو رسید
چون اصلا براش مهم نبود
Here is special bulletin. Ma Baker is the FBI's most wanted woman.
Her photo is hanging on every post office wall. If you have any
Information about this woman please contact your nearst police
station...
این یک آگهیه رسمیه
ما بیکر تحت تعقیب ترین آدم در اف بی آی است
عکسش در تمامی باجه های پستی دیده می شود
اگر هر اطلاعی راجع به این زن دارید
لطفا با نزدیک ترین ایستگاه پلیس تماس بگیرید
Don't anybody move! The money or lives
هیچ کس حرکت نکنه! یا پول یا زندگی
One day they robbed a bank
It was their last hooray
The cops appeared too soon
They could't get away
And all the loot they had
It made them mighty mad
And so they shot it out
Ma Baker and her sons
They didn't waant to hang
They died with blazing guns
And so the story ends
Of one who left no friends
یه روز به بانک دستبرد زدن
و اینم آخرین چپاولشون بود
پلیس ها زود سر و کله شون پید اشد
و اونها نتونستند بزنن به چاک
غارت و چپاول دیوونشون کرده بود
شروع به تیر اندازی کردن
چون نمی خواستن اعدام بشن
آنها با تفنگ هایی که شلیک می کرد از پا در اومدن
و این جوری قصه مون به پایان می رسه
قصه ی زنی که هیچ دوستی نداشت
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - she taught her four sons
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - to handle their guns
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - she never could cry
Ma Ma Ma Ma - Ma Baker - but she knew how to die
ما ما ما ما ! ما بیکر …به چهار تا پسرش یاد داد
ما ما ما ما ! ما بیکر تا از اسلحه استفاده کنن
ما ما ما ما ! ما بیکر هیچوقت گریه نمی کرد
ما ما ما ما ! مابیکرخوب می دونست چجور بمیره...

لینک دانلود:

دوشنبه هفدهم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
اعلام شرایط سربازی در بخش صنعت

برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت اظهار کرد: سرباز تاپ جزئی از طرح تاپ است؛ تعدادی از بنگاه‌های اقتصادی متقاضی گرفتن خدمت از نیروهای نخبه هستند بنابراین بعد از اعلام نیاز واحدهای صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی دانشجویان ارشد، دانشجویان دکترا، اساتید دانشگاه و فارغ‌التحصیلان دانشگاه به شرط نخبه بودن، به جای خدمت در پادگان در بخش صنعت خدمت خواهند کرد.

او با تاکید بر این که هر کسی توانایی استفاده از این طرح را نخواهد داشت، گفت: از ۴۵۰ نفر سربازی که در سامانه تاپ ثبت نام کرده‌اند تنها ۴۰ نفر واجد شرایط شدند. این افراد بعد از ورود به صنعت در واحدهای تحقیق، توسعه و طراحی شروع به فعالیت کردند تا از علم آن‌ها استفاده شود. این سربازها به جای آن که دو سال در پادگان باشند در بخش صنعت به نیروی کار مناسب و با دانش بالا تبدیل می‌شوند؛ حتی ممکن است این افراد خودشان بنگاه اقتصادی جدیدی ایجاد کنند.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت بیان کرد: طرح تاپ مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته است و امروز در حال اجراست. تاپ طرحی نیست که یک سال انجام شود و کنار برود بلکه با توجه به اهمیت به روز آوری فناوری، تا زمانی که صنعت و دانشگاه وجود دارد این طرح ادامه خواهد داشت. فناوری تنها از طریق دانشگاهیان و شرکت‌های دانش بنیان ایجاد می‌شود. سامانه توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار یا به اختصار تاپ، بار رسیدن به همین هدف ارتباط بین صنعت و دانشگاه ایجاد شده است. این سامانه امروز از فعال ترین، به روزترین و پیشرفته‌ترین طرح های کشور است که محلی برای اعلام نیاز بنگاه‌های اقتصادی و رفع آن توسط بخش‌های علمی شده است.

او درباره عملکرد این سامانه بیان کرد: تا امروز حدود ۱۴ هزار بنگاه اقتصادی در این سامانه ثبت نام کرده اند و ۵ هزار نیاز فناورانه را اعلام کرده‌اند، یعنی امروز ۵ هزار پروژه به مساعدت دانشگاهیان احتیاج دارد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت بیان کرد: بیش از هزار استاد و دانشجو از طریق این سامانه وارد فرایند کار شدند، طرح کار خود را آغاز کرده و فعالیت آن ادامه دارد. طرح تاپ با اقتصاد و صنعت رو به جلو حرکت خواهد کرد.

چهارشنبه دوازدهم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
اهمیت توسعه پذیری منابع سرورها

توسعه پذیری که به بعضی وقت ها به آن مقیاس پذیری نیز گفته میشود، به زبان ساده و راحت یعنی: سیستمی که بتواند خواسته های در حال افزایش را پاسخ دهد و تا چه حد می‌توان وظایف محوله به آن را افزایش ‌داد..در نظر بگیرید که شما یک برنامه آنلاین بر روی یک سرو دارید و به صورت میانگین از برنامه ی آنلاین شما روزانه ۵۰ بار استفاده میشود،به مرور زمان بازدیدها افزایش میابد و به چیزی نزدیک ۲ هزار بازدید در روز میرسد.حال اگر سروری که به شما خدمات ارائه میدهد بتواند با هزینه معقول و مناسبی این ۲ هزار بازدید شما را کنترل و مدیریت کند(بازدید های برنامه شده نزدیک ۴۰ برابر شده ولی هزینه چیزی بین ۲-۳ برابر بشود)، شما یک سیستم Scalable یا توسعه پذیر خواهید داشت.
اهمیت توسعه پذیری منابع سرورها بخصوص در سرور زمانی مشخص میشود که درخواست یا همان

اهمیت توسعه پذیری منابع سرورها بخصوص در سرور زمانی مشخص میشود که درخواست یا همان Requests های شما چیزی بین 10 الی 15 برابر بشود اما سیستم توزیع شده بتواند این حجم از درخواست ها را با 2 الی 3 برابر کردن منابع خود و بدون مشکل پاسخ گو باشد.
روش های توسعه یک سیستم توزیع شده:
۱- توسعه عمودی یا به اصطلاح
Scale Up ۲- توسعه افقی یا به اصطلاح Scale Out

روش اول(توسعه عمودی):

 در روش توسعه عمودی یا به اصطلاح Scale Up به هر کدام از گره ها یا همان کامپیوترهای موجود در سیستم توزیع شده، منابعی مانند رم، سی پی یو، کارت گرافیک و... اضافه میشود و همین امر باعث افزایش قدرت و سرعت سیستم خواهد شد این قابلیت فوق العاده بیشتر مورد استقبال شرکت های خدمات هاستینگ است، چرا که برای مثال بعد از خرید سرور مجازی یا ابری میتوانید منابع خود را به راحتی افزایش دهید.

روش دوم(توسعه افقی):

 در روش توسعه افقی یا به اصطلاح Scale Out به کامپیوتر و نودها منابع بیشتر مانند: رم یا کارت گرافیک اضافه نمیشود، بلکه برای بهبود عملکرد سیستم تعداد گره یا کامپیوترها را افزایش میدهیم، با این کار میتوان به بهبود سرعت و عملکرد سیستم کمک کرد.
همانطور که گفته شد به دو روش توسعه عمودی و توسعه افقی میتوانیم سیستم توزیع شده را توسعه داد.توسعه عمودی با استفاده از افزایش رم و کارت گرافیک و... و سیستم توسعه افقی با افزایش تعداد کامپیوترها صورت میگیرد.

مفهوم توسعه پذیری

مفهوم توسعه پذیری با مفهوم صرفه‌جویی مالی ارتباط نزدیکی دارد، یعنی شرکت ها با کم کردن هزینه تمام ‌شده، میزان فروش خود را افزایش می‌دهند و در نتیجه سود بیشتری می‌کنند. در زمانی که شما با افزایش میزان تولید، میزان هزینه‌هایتان نیز افزایش می‌یابد، با شرایط توسعه غیراقتصادی مواجه شده‌اید.توسعه پذیری به شما کمک میکند تا امکانات مورد استفاده را افزایش دهید اما با همان نسبت هزینه هایتان افزایش نیابد بلکه با درصدی کمتر از خدمات گرفته شده هزینه پرداخت کنید.
سخن آخر
مفهوم کلی توسعه پذیری یعنی استفاده از خدمات و سرویس های بیشتر سرور
ارائه دهنده ی خدمات هاستنیگ: سرورمجازی، هاست، هاست ابری، اما با هزینه ی کمتر و صرفه جویی در هزینه های پرداختی، برای مثال افزایش پنج برابری درخواست ها و خدمات دریافتی در مقابل افزایش دو برابری هزینه ها.
روش های توسعه یک سیستم توزیع شده به دو صورت توسعه افقی و توسعه عمودی است که در روش توسعه افقی هدف افزایش تعداد کامپیوترها و نودهای ارائه دهنده خدمات و در روش عمودی هدف افزایش تعداد سخت افزارهایی مثل رم و کارت گرافیک است، هر دوی این روش ها باعث بهبود عملکرد و فعالیت سرورها خواهد شد.

چهارشنبه دوازدهم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
تنوع در نوع ساخت شیرآلات در این سه کمپانی هر سلیقه ای را در بر می گیرد

ممکن است زیبایی ظاهری و تنوع طرحها، عامل بسیار تاثیرگذاری در انتخاب مشتریان باشد اما با توجه به تغییرات اقلیمی در برخی کشورها این فاکتور در کنار فاکتور کم مصرف بودن شیرها قرار گرفته و عاملی در انتخاب مشتریان شده است. پس با علم به این موضوع وارد دنیایی از شیرآلات ساختمانی در طرحها، مدلها و کیفیتهای گوناگون شوید. شاید با شنیدن یا خواندن نام شیرآلات بهداشتی، ابتدای مطلب همان فلکههای معروف و نوستالژیک قرمز و آبی رنگ دوران کودکی را به خاطر آورده باشیم، اما مدتهاست حتی در دورافتادهترین مناطق کشورمان از این نوع شیر کمتر خبری به گوش میرسد و بیشتر مدلها به شیرهای اهرمی اختصاص داده شده است، چون اگر از بحث بهداشت بالای اینگونه شیرها بگذریم آنها با کارتریجهای قابل اطمینانشان توانستهاند جای مناسبی میان تقاضای مصرفکنندگان برای خود دست و پا کنند. علم دوش آنها معمولا جداگانه به فروش می رسد و ضمن اینکه در برگیرنده سر دوش می باشد جایگاهی است برای نصب و قراردادن سر دوش به دیوار. اینکه توالت ایرانی میخواهید یا فرنگی، آیا توالت فرنگی شما از نوع وال هنگ است و …

این شرکت با داشتن نیروهای آموزش دیده و کارشناسان مجرب و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولاتی را تولید کند که از جایگاه ویژه ای در صنعت شیرآلات برخوردار باشد. البته این نکته را هم باید به آن اشاره کنیم که همسانی در انتخاب شیرآلات همیشه به معنی زیبایی نیست. بهتر است قبل از اینکه بخواهیم دست به انتخاب زده و از میان صدها و هزاران نوع شیرآلات مختلف موجود در بازار که هریک طراحی و ویژگیهای خاص خود را دارند یکی را برگزینینم کمی با این تفاوتها آشنا شویم. برای از بین بردن جرم های موجود روی شیر آب از سرکه سفید استفاده نمائید.اگر شیر آب را مدت زمان طولانی استفاده نکنید امکان دارد بدنه آن جرم بگیرد. فناوری تولید شیرآلات بهداشتی اگرچه اساسی مشابه گذشته دارد، اما با توجه به طرحها و تقاضای بازار، امروزه متفاوت از گذشته شدهاند. به طور کلی در میان تولید کنندگان مختلف 4 نوع دسته بندی برای کاربری شیرآلات تعریف شده است.

این دسته بندیها با توجه به مکان و فضای نصب و کاربری آنها ایجاد شده و بین مشتریان نیز شناخته شده می باشند. بنابراین عرف بازار هماکنون اینگونه است که شیرهای ایستاده دارای کاربردی دو منظوره در بخشهای مختلف ساختمان هستند بهطوری که هم در آشپزخانه کاربرد دارند و هم در روشویی سرویس بهداشتی، اما مدلهای دیواری معمولا برای سرویس بهداشتی استفاده خواهند شد و خبری از آنها در تزئینات معمول آشپزخانههای مدرن امروزی نیست. شیرآلات بخش مهمی در صنعت تجهیزات ساختمان است و باید در انتخاب آن با توجه به محل استفاده آن دقت کرد.در این مطلب می خواهیم شما را با انواع شیرآلات،مزایا؛معایب و نکات کاربردی بیشتر آشنا کنیم. در بعضی موارد شیرظرفشویی بر روی دیوار پشت سینک ظرفشویی نیز نصب می شود.که باتوجه به تنوع محصولات در سایت ابزارینا انتخاب شیر ظرفشویی برای خریداران راحت تر امکان می پذیرد. با خرید شیرآلات ساختمانی کی دبلیو سی از فروشگاه نوین روز می توانید از تخفیفات ویژه ای بهره مند شوید. این روزها شاید بتوان با قطعیت گفت استفاده از شیرهای دیواری خصوصا در فضای آشپزخانه و برای سینک ظرفشویی کنار گذاشته شده است و به جای آن شیر آلات ایستاده کاربرد بیشتری پیدا کرده اند . بهعنوان مثال در تقسیمبندی انواع شیرآلات دیواری و ایستاده هماکنون در کمتر آشپزخانهای شیرهای دیواری را خواهیم دید مگر اینکه به سفارش مشتری این نوع شیر استفاده شده باشد، آن هم برای همخوانی با دیگر تزئینات ساختمان.

تنوع در نوع ساخت شیرآلات در این سه کمپانی هر سلیقهای را در برمیگیرد و این موقعیت را برای شما فراهم میکند تا در میان طیف گستردهای از مدلهای گوناگون دست به انتخاب بهترینها بزنید. بنابراین اگر میخواهید برای همه فضاهای خانهتان مانند آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی شیرآلات تهیه کنید باید در زمان انتخاب این محصولات نکات فراوانی را از نظر بگذرانید. در انتخاب رنگ مشکلی شیرآلات میتواند بسیار موثر باشد. این گونه شیر الات از جنسی ترکیبی بصورت روی و مس تهیه شده اند و غالبا در رنگ نقره ای عرضه می شوند. سپس در زیر این المک یک سه راهی تعبیه می شود که یک دسته فرمان دارد. تنوع در نوع دسته شیرآلات ساختمانی نیز بسیار است. شیرآلات ساختمانی معمولا به دو دسته شیرآلات لوکس و شیرآلات اکونومی تقسیم می شوند. اغلب شیر آلات مسی رنگ مسی و تیره رنگی دارند اما در عین این تیرگی بسیار جذاب و چشمگیر و جذاب می باشند و بیشتر برای سینک های کلاسیک می باشند.برای زیبایی و ماندگاری این شیر آلات که جذابیت خود را حفظ کنند احتیاج دارند که همیشه مرتب و تمیز بمانند .این گونه شیر آلات بیشتر مناسب آشپزخانه هایی می باشند که نور خیلی زیادی ندارند.

شنبه بیست و پنجم 2 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X